EventPhotoWordPress.com site

The Sixpounder – Dekompresja Łódź 2011

The Sixpounder – koncert zespołu

Wydarzenie miało miejsce 19 listopada 2011r w klubie muzycznym Dekompresja przy ulicy Limanowskiego 200   ŁÓdź – Polska.

The Sixpounder – W 2008 roku kompozycje Pawła i liryki Filipa utworzyły to, co dzisiaj znasz jako The Sixpounder. Śmiałkowie, którzy mieli styczność z ich twórczością, są zgodni, że jest to „powiązanie ducha rock and rolla z upiorem metalu” (Rock And Roll Melodic Cool Metal), która daje śmiertelną mieszankę, przepełnioną ogromną ilości energii. The Sixpounder nie zamyka się w żadnych ramach. Zawsze broni się swoją muzyką i show, co owocuje zwycięstwami na wielu rockowych przeglądach i festiwalach, tak głosami jury jak i publiczności. W 2010 roku zwycięstwo polskiej edycji Wacken Metal Battle umożliwiło zespołowi występ na najbardziej prestiżowym festiwalu metalowym na świecie – Wacken Open Air 2010, gdzie po raz pierwszy zaprezentowali się międzynarodowej publiczności. Z nieskrywaną dumą przedstawiają swój debiutancki album „Going To Hell – Permission Granted!”.

 
Skład zespołu: Filip Sałapa “Frantic Phil” –  vocal, Paweł Ostrowski “Paul Shrill” – guitar/back vocal, Michał Woźniak “Mike The Shredding Noodle” – guitar, Jarosław Grzeszczyk “Jar O’Big Bottom” – bass, Artur Konarski “Jeff Vader” – drums

 Przydatne linki :

The Sixpounder – Facebook site

The Sixpounder – My space site

The Sixpounder – Youtube channel

Zdjęcia z eventu muzycznego (fotografia muzyczna) :

 

This slideshow requires JavaScript.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s