EventPhotoWordPress.com site

Sylwia Grzeszczak – Atlas Arena Łódź 2011

Sylwia Grzeszczak – koncert artystki

 Wydarzenie miało miejsce 03 grudnia 2011r w Atlas Arena Łódź al. Bandurskiego 7 z okazji imprezy mikołajkowej dla dzieci z domów dziecka, ośrodków wychowawczych i dzieci specjalnej troski z województwa łódzkiego.

Impreza mikołajkowa została zorganizowana przy pomocy Fundacji “Integracja JP II” której prezesem jest ks Piotr Turek. Każde zaproszone dziecko otrzymało mikołajkową paczkę ze słodyczami, kosmetykami oraz drobnymi zabawkami.

Sylwia Grzeszczak – polska piosenkarka ur. 7 kwietnia 1989 w Poznaniu. Sylwia ukończyła 2 szkoły muzyczne w swoim rodzinnym mieście.  W 2004 zajęła pierwsze miejsce w finale konkursu Drzwi do kariery. W 2005 wzięła udział w 4. edycji programu Idol. Duet z Liberem – w roku 2008 Sylwia podjęła współpracę z Liberem który jako raper i autor tekstów szukał młodej utalentowanej wokalistki do nowego projektu. Single “co z nami będzie” , “nowe szanse” czy “mijamy się” stały się megaprzebojami – Wspólnie szybko zdobyli polską publiczność. w 2009 roku Sylwia wraz z Liberem odebrali osobne statuetki jako artystka i artysta roku, oraz wspólną za jej debiutancki album z 2008 r. “Ona i On” w kategorii album roku.

 
W 2011 teledysk do piosenki “Muzyki moc“, którą Grzeszczak nagrała wraz z VIVA i Przyjaciele z okazji 10–lecia stacji VIVA Polska otrzymał nagrodę VIVA Comet 2011 w kategorii najlepsze na VIVA–TV pl. W tym samym roku piosenkarka wydała swój pierwszy solowy singel “Małe rzeczy“, którym zawładnęła całą Polską – 1. miejsce w notowaniu Polish Video Chart (Polish Airplay Chart) oraz wygrana w konkursie na najlepszą piosenkę podczas opolskiego Koncertu Lata Zet i Dwójki. W sierpniu wydała swój drugi solowy singiel “Sen o przyszłości“.

Przydatne linki :

Sylwia Grzeszczak – Facebook site

Sylwia Grzeszczak – Wikipedia

Sylwia Grzeszczak – Youtube channel

 
Zdjęcia z koncertu (fotografia muzyczna) :

This slideshow requires JavaScript.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s